MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pinnstolar 9693197
nr 969 3197
Pinnstolar
4 st
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 29 juni 2015
kl 20:01:20
500 kr
800 kr